Av. Sibel ÖZTÜRK
Sibel ÖZTÜRK, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden derece ile mezun olduktan sonra Türkiye'nin tanınmış ve önde gelen hukuk bürolarında avukatlık stajını tamamlamış ve akabinde merkezi Ankara'da olan kendi hukuk bürosunu kurarak Ankara Barosu'na bağlı olarak mesleki faaliyetine başlamış ve bugün de adaletin en yüce erdem olduğu inancıyla müvekkillerine danışmanlık ve dava alanlarında profesyonel hukuk hizmeti vermeye devam etmektedir.

ÖZTÜRK, aynı zamanda Hacettepe Üniversitesi Kamu Hukuku Anabilim Dalı Tezli Yüksek Lisans Programı'nda, İdare ve Ceza Hukuku alanında lisansüstü eğitimini sürdürmektedir.

Sibel ÖZTÜRK, eğitim hayatı boyunca aldığı pek çok ödül ve üstün başarı belgelerinin yanı sıra sosyal faaliyetlerde de aktif görev üstlenmiş, ELSA- Avrupa Genç Hukukçular Derneği (The European Law Students' Association) - Ankara şubesi Yönetim Kurulu üyeliği, Denetleme ve Danışma Kurulları üyeliği yapmıştır.

2015 yılında ELSA Ukrayna- Odessa tarafından düzenlenen deniz hukuku konulu uluslararası yaz okuluna katılarak sertifika almaya hak kazanmış, yine üniversite yaşamı boyunca Türkiye Büyük Millet Meclisi, Sermaye Piyasası Kurulu ve Türkiye Barolar Birliği'nin eğitimlerine katılım göstererek başarı belgeleri ile sertifikalar almıştır. Halen Ankara Barosu - Parlamento ile İlişkiler Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini yürütmekte olan Sibel ÖZTÜRK müvekkillerine Türkçe ve İngilizce olarak hizmet vermektedir.